Incognito Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Podanie o przyjecie

Go down 
+2
SplaTt
CzarnyLud
6 posters
AuthorMessage
CzarnyLud

CzarnyLud


Posts : 45
Join date : 2010-04-09

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptyFri Apr 09, 2010 11:40 pm

1. Nick Jeszcze nie pewny
2. Imie - Marcin
3. Wiek - 21
4. Narodowosc - Polska
5. Poprzednie Klany - Bardzo dużo na wielu serverach począwszy od Zenitha(infininity) poprzez Nightmara x35 Judgementa x50 ravena x10 do luny x1 nie liczac bardzo wielu na serwerah hr
6. Klasa jaka chcesz grac - Berserker(jezeli bedzie dzialal jak nalezy a nie tak jak dziala na arenie i nm) z subem inspectora albo soulbreakera jak kameale beda do dupy nie wiem co zobie moze he/wk tk/sr albo cos jeszcze innego nie zastanawialem sie nad tym
7. Doswiadczenie w epikach. qa baium zaken core orfen valakash spore antek slabe nowych rb niestety nie robilem
8. Krotka historia z L2 (klany, serwery) - Infinity (DarkSun PolishHope) nm ( Garden of Heroes Sheva Executoners ) raven (Soul of raven) judgement (nie pamietam nazwy z czarna gwiazda na czerwonym tle sojusz z shadowwalkersami exilire)
9. Ile czasu mozesz poswiecic na gre: duzo w zaleznosci od checi na gre i czy jestem potrzebny w klanie czy cos sie dzieje moge byc od 8 do 24 zastawalny z przerwami gdyz brat tez gra i poki lapciaka nie kupi dzielimy sie kompem ale z duzym wskazaniem na mnie
10. Akceptujesz regulamin?: Tak
11. Zagadzasz sie na system craftu obowiazujacy w klanie? Tak
12. Dlaczego Klan Incognito? podobaja mi sie wasze zasady na takich samych na x5 bylem wychowany pozatym tez nie lubie ilosci i wole jakosc
13. Jesli masz jakiekolwiek pytania, pytaj. Z radoscia odpowiemy na nie.
1.Czy wiecie jak beda dzialac kameale szczegolnie berek i inspector
2.Czy dalej horn potrzebny do suba i czy beda tez dodatkowe golki poza Toi
3.Ile osob bedzie i mniej wiecej kim beda grali
4.najwazniejsze czy dalej bedziecie tu grac na x9 zamiast x20 bo dla mnie to nie problem
Back to top Go down
SplaTt

SplaTt


Posts : 35
Join date : 2010-04-04

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptySat Apr 10, 2010 12:19 am

To może ja ci odpowiem na pierwsze pytanie, bo siedzę na forum dragona pół dnia Smile
1. Admini powiedzieli, że kameale będą non-subable, tzn. nie będzie można robić im sub, ani brać ich na suby.
Back to top Go down
CzarnyLud

CzarnyLud


Posts : 45
Join date : 2010-04-09

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptySat Apr 10, 2010 8:04 am

W takim razie po dłuższych przemyśleniach skłaniam się ku pr/ps pr/bd a najbardziej aw/sk nie lubię magów nagralem się nimi wystarczająco magow robie na zlecenie czy na prośbę bo w klnie potrzebny do rb itd a ja jestem wojem dlatego zazwyczaj jeżeli jest craft clanowy mam spoila (używam go do pomocy sobie i przede wszystkim klanowi jak np szefa nie ma i niemaja zainteresowani swoich spoilow a komuś potrzeba coś wyspoilowac do póki manor nie działa albo jakies keye ) maga typu sph do rb i pomocy w spoil party jeżeli mój main jest w tym celu zły jak da rade go w dalekiej kolejnosci wysubowac to bedzie np sps/es sph/bd sph/ps sph/se w zależności co klan będzie preferował) Nie lubię mieć 15 tysięcy postaci ale spoila musi mieć pare osób a że zazwyczaj jestem dużo dostepny to często mój spoil się przydaje mag na potrzeby spoil party rb i main char. Kompa mam średniego więc duala mi jako tako uciągnie ale 15 nie odpale dlatego 15 bufferow też nigdy nie robię w ostateczności mam 1 wc jeżeli mój brat go sobie zrobi.
Back to top Go down
Lozd

Lozd


Posts : 24
Join date : 2010-03-25
Location : z dupy.

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptySat Apr 10, 2010 4:26 pm

Póki co jestem na tak. Rozmowa z CL'em na vent powinna przechylić szale flower i wszystko jasne.
Back to top Go down
https://2img.net/r/ihimizer/img265/9405/avkermit.gif
Backstab
Admin
Backstab


Posts : 51
Join date : 2010-03-25
Location : Azerbejdżan

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptySat Apr 10, 2010 10:48 pm

Quote :
2.Czy dalej horn potrzebny do suba i czy beda tez dodatkowe golki poza Toi

na chwile obecna nie posiadamy takich informacji Smile


Quote :
3.Ile osob bedzie i mniej wiecej kim beda grali

okolo 30 osob Smile party fighterow


Quote :
4.najwazniejsze czy dalej bedziecie tu grac na x9 zamiast x20 bo dla mnie to nie problem

dla mnie takze to nie jest problem, ale trzeba to przedyskutowac....dlatego nie nie potrafie odpowiedziec jednoznacznie


Moje pytanie: duze masz doswiadczenie na aw ?
Back to top Go down
barti




Posts : 18
Join date : 2010-04-03
Location : Belarus

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptySat Apr 10, 2010 11:24 pm

prosze zmien nick na taki bez bledu ortograficznego
Back to top Go down
Captain




Posts : 24
Join date : 2010-03-25

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptySat Apr 10, 2010 11:36 pm

Czemu błąd ortograficzny ? Może mu chodziło o "lud" jako jakąś tam ilość ludzi, a nie o stan fizyczny cieczy Cool
Back to top Go down
CzarnyLud

CzarnyLud


Posts : 45
Join date : 2010-04-09

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptySun Apr 11, 2010 12:56 am

Lud w sęsie miał być jako ten co straszy dzieci w nocy coś jak potwór z pod łóżka. Co do doświadczenia gram w ta gre jak pisałem od zenitha x5 i tam ponad 2 lata grałem mój 1 klan mocno wpoił mi zasady klanowego grania i zgrania do głowy(które niestety w obecnych czasach przestają być obecne u ludzi bo za dużo osób z hr-ów myśli ze są pro) co do aw trochę nim grałem i myślę że mogę użyć określenia że wiem co należy robić dosyć długo grałem różnymi daggerami w tym aw (poza tym wszyscy uczymy się całe życie więc nie bede mówił że jestem pro po prostu wiem jak grać ale mam jeszcze sporo do nauczenia się i chętnie przyjmę porady i uwagi bardziej doświadczonych w tej klasie ludzi) mój brat długo i dobrze gra aw więc miałem od kogo się uczyć.
Mam jeszcze jedno pytanie jeżeli bedzię możliwość robienia mutantow rozważam aw/wl ewentualnie aw/sk th/wl. Na dragon networku grałem sporo ale wałki jakie sie działy i donacja mnie wygoniła razem z klanem. Stack suby nie sa mi obce mialem np glad/wk he/wl th/pal bp/sk he/wk i pare innych ale przez moją długą nieobecność na pewno dużo się pozmieniało wiec chętnie będę korzystał z uwag i podpowiedzi myślę że szybko się uczę nie jestem dzieckiem i nie płacze bo ktoś mnie spekował albo coś tam innego daję z siebie wszystko ale podchodzę do tej gry z dystansem i traktuje ją jak zabawe.
PS1: Nazwę na forum pewnie zmienię jeżeli inaczej nazwę postać w grze.
PS2:Jeżeli śą do mnie jeszcze jakies ważne pytania piszcie przyznam się do wszystkiego:)
Back to top Go down
Backstab
Admin
Backstab


Posts : 51
Join date : 2010-03-25
Location : Azerbejdżan

Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie EmptyMon Apr 12, 2010 6:30 pm

Powiem tak Smile nie mam nic przeciwko Tobie takze.... witamy Smile

//closed
Back to top Go down
Sponsored content





Podanie o przyjecie Empty
PostSubject: Re: Podanie o przyjecie   Podanie o przyjecie Empty

Back to top Go down
 
Podanie o przyjecie
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Incognito Clan :: Rekrutacja/Recruitment-
Jump to: