Incognito Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Aplikacja / Application

Go down 
2 posters
AuthorMessage
SplaTt
Guest




Aplikacja / Application Empty
PostSubject: Aplikacja / Application   Aplikacja / Application EmptyFri Apr 02, 2010 7:22 pm

Witam serdecznie. Oto moja aplikacja, w 2 językach. I've made applications in both languages, so all can understand.

PS: Trochę się rozpisałem, ale to chyba dowód, że mi zależy Smile


1. Nick - Prawdopodobnie SplaTt
2. Imie - Paweł
3. Wiek - 19 (20 wkrótce)
4. Narodowosc - Polska
5. Poprzednie Klany - ad.8
6. Klasa jaka chcesz grac - I tutaj pojawia się małe niezdecydowanie, ponieważ nie wiadomo jeszcze, czy na Val będzie można robić mutanty.
A. Jeśli tak, to zapewne będzie to Necro / Ee bądź Es
Generalnie mam spore doświadczenie w necro oraz ee, jednak zastanawiam się nad es, który świetnie pasuje do party magów (bo przeważnie ta klasa jest rzadko wybierana)
B. Jeśli nie, to
-) mag : Prawdopodobnie Sps/ee bądz necro/xx
-) woj : Pr/bd lub He/wk

Mam doświadczenie zarówno w grze łucznikami jak i magami. Bardziej skłaniam się ku magom, ale jeśli większość klanu grała by wojami, to mogę się dostosować.

7. Doswiadczenie w epikach - Oczywiście każdy (poza tymi nowymi, które zostały dodane po kronice Hellbound)
8. Krotka historia z L2 (klany, serwery) + odp na pyt 5.
W l2 gram ponad 4 lata, z małymi przerwami. Grałem na wielu serwerach, między innymi Abyss 100x, Nm 30x, Dragon 15x, Frintezza 15x, Arena 200x + wiele innych ale krótko.
Większość tego czasu spędziłem grając na Dragonie (www.dragon-network.net) 15x, gdzie byłem kolejno w klanach xQuake, TheRisingForce, TreasureHunters.
Moim ostatnim serwerem była stacksub Frintezza 15x, gdzie byłem w klanie Hooligans.

9. Ile czasu mozesz poswiecic na gre: Zależy od dnia, czasem mogę być cały dzień, czasem tylko 2-4 godziny. Nie jestem no-life, jeśli przychodzą po mnie znajomi/znajome to wychodzę z nimi (jedynym wyjątkiem jest klanowy sige lub bardzo ważny epik np. Valakas), jednak czas który spędzam w domu w pełni poświęcam dla l2 i klanu.
Pon: ok 6 h
Wt: ok 6h
Sr: ok 6h
Czw: ok 6 h
Pia: ok 6h
Sob: cały dzień lub 6h
Niedz: cały dzień lub 6h
10. Akceptujesz regulamin?: Tak
11. Zagadzasz sie na system craftu obowiazujacy w klanie? Tak
12. Dlaczego Klan Incognito?

Ponieważ już od jakiegoś czasu szukam klanu, który posiada 3 cecy - zgranie/organizację, doświadczenie i nie jest samolubny/snobistyczny. Zauważyłem wasze ogłoszenie w sekcji klanów i oto jestem Smile

13. Jesli masz jakiekolwiek pytania, pytaj. Z radoscia odpowiemy na nie.
Mam kilka pytań Smile
W innej aplikacji widziałem już pytanie czy lider kogoś faworyzuje, więc to pominę.
Jak wiadomo Val to serwer z subami. Nie widziałem nic na ten temat w regulaminie, więc jak zamierzacie zdobywać i rozdzielać suby? Klanowo kampić golki, czy może pkować wszystkich na takowej golce i zbierać ją dla siebie?
Co jeśli np. jest w klanie 2 luczników, jest z takim samym eq lvl i zasługami, jak w takiej sytuacji wybieracie który z nich ma otrzymać np. lepszą broń, epika bądź drop horna? Losowo, czy może jakoś inaczej?

Z góry dzięki za odpowiedzi

14. Coś od siebie - Jestem osobą lekko pozytywnie zakręconą, jednak ogarniętą. Może to trochę aroganckie, ale uważam się za dobrego gracza. Lubię pvp, więc kiedy jest jakieś mass pvp to zawsze możecie na mnie liczyć. Zawsze siedzę na vt/ts.

Co szanuję?
Zgranie
Doświadczenie
Uczciwe ocenianie graczy przez Cla (tak nowych graczy jak i starych znajomych, traktowanych na równi)
Poczucie humoru Smile

Czego nie lubię?
Zergu / chaosu i dezorganizacji (np jeśli ol biegnie na pierwszą linię frontu, kiedy jego pt nie ma bufów)
Samolubności (np. idziemy na expa, ale ciebie nie bierzemy, bo 2 dd nam wystarczą)

=======================================================================================================

Eng version

1. Nick - Propably SplaTt
2. Name - Paul
3. Age - 19 (soon 20)
4. Nationality - Polish
5. Recent Clans - answer in 8.
6. Class which you would like to play - Depends if there will be mutants. If yes, my choice is ne/ee or ne/es. If no, depends on clan preferences. If mages, then i'll be sps/ee, if wariors, then I'm He/wk or Pr/bd.
7. Experience in epics? - Of caurse all (except those added after Hb chronicle)
8. Short history from L2 (clans, servers)

I'm playing l2 over 4 years, with small breaks. I've played many servers including Abyss 100x, Nm 30x, Dragon 15x, Frintezza 15x, Arena 200x + many others, but shortly.
Most of this time I've spend playing Dragon 15x, where I was in clans xQuake, TheRisingForce, TreasureHunters.
My last server was stacksub Frintezza 15x, where I was in Hooligans clan.

9. How many time you can sacrifice for game:
It depends on day, sometimes I'm playing whole day, sometimes just 2-3 hours. I'm not no-life, so if myfriends come for me, I'm going out. But most of my home-time I'm spending for l2 and for clan.

Monday: 6h
Tuesday: 6h
Wednesday: 6h
Thursday: 6h
Friday: 6h
Saturday: whole day or 6h
Sunday: whole day or 6h
10. Do you accept regulation? Yup
11. Do you agree with craft system in our clan? Yup
12. Why Incognito Clan?
Because Ffrom some time I'm looking for clan, which is : organised, experienced, not selfish. I found your clan in clan section at dragon forum, and here I am.
13. If you got any questions, ask. We would be very happy to answer.
Back to top Go down
Backstab
Admin
Backstab


Posts : 51
Join date : 2010-03-25
Location : Azerbejdżan

Aplikacja / Application Empty
PostSubject: Re: Aplikacja / Application   Aplikacja / Application EmptySat Apr 03, 2010 3:15 pm

Quote :
Jak wiadomo Val to serwer z subami. Nie widziałem nic na ten temat w regulaminie, więc jak zamierzacie zdobywać i rozdzielać suby? Klanowo kampić golki, czy może pkować wszystkich na takowej golce i zbierać ją dla siebie?

Zalezy ile ostatecznie nas bedzie. Jesli da rade samemu zabic go to bedziemy kampic a jak ktos bedzie przeszkadzac pekowac. Smile Wszystko bedzie zalezec od naszego onlineu. Co do sub to mysle ze piewszensto bedzie zalezec od zaslog i od zapotrzebowania na dana chwile.

well it depends how many we will be at the end. If we will be able to kill by our own we will camp him and if someone disturb pk them Smile Everything will depend from our online. I think for subs will be first ppl who have the bigest credit for clan and what we need at the moment.


Quote :
Co jeśli np. jest w klanie 2 luczników, jest z takim samym eq lvl i zasługami, jak w takiej sytuacji wybieracie który z nich ma otrzymać np. lepszą broń, epika bądź drop horna? Losowo, czy może jakoś inaczej?

to juz bedzie zalezalo od tych osob. Jesli dane soby beda chcialy random bedzie random. Jesli nie to bedzie dodatkowe zadanie i ten kto pierwszy je zrobi wygrywa. Jestem otwarty na propozycje Smile

This will depends from this persons. If those persons would like to random it will be random. If no then there will be extra quest for them and who first make it win. I'm opened for new propositions.


Masz jeszcze jakies pytania? Smile

//Backstab
Back to top Go down
SplaTt
Guest




Aplikacja / Application Empty
PostSubject: Re: Aplikacja / Application   Aplikacja / Application EmptySat Apr 03, 2010 4:16 pm

Chyba nie Smile
Czekam na rozpatrzenie aplikacji Smile
Back to top Go down
Lozd

Lozd


Posts : 24
Join date : 2010-03-25
Location : z dupy.

Aplikacja / Application Empty
PostSubject: Re: Aplikacja / Application   Aplikacja / Application EmptySat Apr 03, 2010 8:56 pm

Jestem za ;]
Back to top Go down
https://2img.net/r/ihimizer/img265/9405/avkermit.gif
Backstab
Admin
Backstab


Posts : 51
Join date : 2010-03-25
Location : Azerbejdżan

Aplikacja / Application Empty
PostSubject: Re: Aplikacja / Application   Aplikacja / Application EmptySat Apr 03, 2010 9:24 pm

OK przyjety witamy Smile

/closed


Zaloz konto I napisz PMa do mnie jaki chcesz miec login i haslo na venta
Back to top Go down
Sponsored content





Aplikacja / Application Empty
PostSubject: Re: Aplikacja / Application   Aplikacja / Application Empty

Back to top Go down
 
Aplikacja / Application
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» .Aplikacja.
» Application Form

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Incognito Clan :: Rekrutacja/Recruitment-
Jump to: